Buradasınız : Etkinlikler / Rektörümüzden Ziyaret
Türkçe
English
Salı, 22.01.2019

Üniversitemiz Keşap Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünün 2016-2017 akademik yılı dolayısıyla Keşap ilçesinde verdiği öğle yemeğine Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, Rektör yardımcımız Sayın Prof. Dr. Mustafa CİN Keşap Belediye Başkanı Sayın Mehmet EMÜR, İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Adem ÇAKIR Yüksekokul Müdürü Sayın Yrd. Doç. Dr. Beytullah DÖNMEZ ile akademik ve idari personel katılmıştır.

Ziyaret çerçevesinde Sayın Rektörümüz Keşap’a yapılabilecek hizmetleri değerlendirmiş olup beraberinde Belediye Başkanı, Rektör Yardımcısı ve İl genel meclis üyesiyle Yükseokul Müdürü eşliğinde Keşap’a kurulması planlanan Turizm Fakültesi’nin inşaat alanını da gezmiş ve Beldiye Başkanından bilgi almıştır.

Daha sonra Keşap Meslek Yüksekokulunu da ziyaret eden Rektörümüz, Yükseokul binasını gezerek, yeni eğitim ve öğretim yılına ilişkin olarak yapılan hazırlıklar hakkında Yüksekokul müdüründen bilgi almıştır.

Yüksekokul ziyareti çerçevesinde Sayın Rektörümüz, Müdürlük makamında Yüksekokul anı defterini de imzalamış ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden bir yazı kaleme almıştır.